Veletrh památky 2016
 

27. 10. 2016

Výstava fotografických obrazů na téma Vila Tugendhat.

Na letošním ročníku Veletrhu Památky, Muzea, Řemesla ve Veletržním paláci pražského výstaviště bude Libor Teplý vystavovat v samostatném výstavním prostoru soubor fotografických obrazů pořízených ve Vile Tugendhat. Tématem výstavy je harmonie přírody a civilizace, kterou dokázal architekt Vily Tugendhat zhmotnit ve svém světoznámém díle.
Nakladatelství FOTEP bude mít svůj stánek hned v sousedství výstavního prostoru. Veletrh se bude konat v pátek 4. a v sobotu 5. listopadu.


AKTUÁLNĚ

aktualita

23. 11. 2016

Brno neviděné

Právě vyšla nová autorská kniha vydavatelství FOTEP Brno neviděné.

 

OHLÉDNUTÍ ZA UDÁLOSTMI

archiv
aktualita
27. 10. 2016

Výstava fotografických obrazů na téma Vila Tugendhat.

nic
aktualita
5. 10. 2016

Jedna myšlenka, dvě úvahy.

Jedna myšlenka, dvě úvahy.

   
aktualita
29. 8. 2015

nová kniha Českomoravská vysočina

nic
aktualita
24. 3. 2015

Výstava Libora Teplého v Domě umění města Brna

Českomoravská vysočina fotografie: Miloš Spurný text: Jan Lacina, Antonín Dufek, Věra Spurná

Libor Teplý, fotograf vydavatelství FOTEP, vystavuje v Domě umění města Brna soubor černobílých fotografií s názvem HLEDÁNÍ SVĚTLA.

   

NAŠE PUBLIKACE
České dědictvíBrno – procházka dějinami a architekturou městaKostel sv. Tomáše v BrněKatedrála sv. Petra a Pavla v BrněProměny Vaňkovky100 let v BrněBrno – průvodceOrdo amoris aneb Červotoč ve stromě poznání Sbohem, staré řekyVe znamení modernyHrad ŠpilberkPremonstrátský klášter Panny Marie s kostelem sv. Petra a Pavla v Nové ŘíšiBazilika svatého Prokopa v TřebíčiChrám sv. Jakuba v BrněKlášter s kostelem Nalezení sv. Kříže a Kapucínská hrobka Řádu Menších bratří kapucínů v BrněPoutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad SázavouSvětelský oltářBrnoHusova třídaJurkovičova vila (exteriér)Vila Tugendhat (exteriér)Vila Tugendhat (interiér)Jurkovičova vila - interiérBrno přes střechu katedrály sv. Petra a PavlaKapucínské náměstíOnyxová stěna ve Vile TugendhatVitráž s česko-uherským znakemIluminovaný rukopisMše sv. ŘehořeSv. Trojice z kostela Sv. Trojice v Opavě (detail)Kristus zahradníkSv. BarboraOrnamentální výzdoba na klenbě tzv. zbrojnice zámku v TelčiMalby na klenbě kněžiště kostela sv. Jakuba v JemniciŽeny procházející branou Jeruzaléma (detail)Smrt P. MarieP. Marie ze ŽidlochovicSv. HelenaA. Pilgram: Sv. PetrMadona ze ZnojmaSv. Ondřej z RajhraduSv. Kryštov z Dolních KounicSedící Kristus Trpitel (detail)Smrt P. Marie z OpavyPieta z kostela sv. Michala v BrněSmrt P. Marie z Mostiště (detail)Smrt P. Marie z Mostiště (střed oltáře)oltářní kříž z Uherského Hradiště (detail)Sv. Anna Samatřetí ze Starých LubicPohled do klenby pozdně gotické kapleMadona PrimavesiMadona PrimavesiDar CísařiVila TugendhatVila Tugendhat - prostor ducha a uměníJurkovičova vila v BrněVila Tugendhat, sloha signovaných fotografiíČeskomoravská vysočinaBrno neviděné
VYDAVATELSVÍ
Úvod | Obchodní podmínky | Spolupráce | Kontakty

KNIHKUPECTVÍ
Brožury | Knihy | Kolekce pohlednic | Signované originály

Všechna práva vyhrazena | All Rights reserved FOTEP ©2011
design dwgd | Powwwered by Alff

Vydavatelství FOTEP, Libor Teplý
Skřivanova 337/7 602 00 Brno
IČ 13064614, info@fotep.cz


PARTNEŘI
Tiskárna Didot  | MUDr. Jana Remundová  | Libor Teplý  | KJM  | Autobazar  | Nebeští jezdci